Dnia 10 lutego br. odbył się II Halowy Turniej Chłopców „Od przedszkola do OLD BOYa”. W turnieju rywalizowali ze sobą chłopcy ze szkół podstawowych z terenu Powiatu Nidzickiego z rocznika 2008 i młodsi oraz seniorzy zespołów Old Boys, Powiatu Nidzickiego, Gminy Nidzica oraz Nadleśnictwa Nidzica.

Wyniki chłopców:
grupa A
UKS Jedynka II – Kozłowo 1:0

UKS Jedynka I – Janowiec Kość. 4:1
Janowiec Kość. – Kozłowo 2:1
UKS Jedynka I – UKS Jedynka II 1:0
UKS Jedynka I – Kozłowo 1:0
Janowiec Kość. – UKS Jedynka II 0:0

Grupę A wygrali piłkarze UKS Jedynki I 9 pkt. przed UKS Jedynką II oraz Janowcem Kościelny i Kozłowem.

Grupa B
UKS Jedynka III – UKS Trójka 0:0

UKS Dwójka – Janowo 0:2
UKS Jedynka III – UKS Dwójka 1:3
UKS Trójka – Janowo 0:1
UKS Trójka – UKS Dwójka 0:4
UKS Jedynka III – Janowo 0:5

Grupę B wygrał zespół Janowa 9 pkt. przed UKS Dwójka oraz UKS Jedynka III i UKS Trójka

W meczu o 7 miejsce rzuty karne zadecydowały o zwycięstwie UKS Trójki Nidzica nad Kozłowem. Również w spotkaniu o 5 miejsce decydowały rzuty karne w których Janowiec Kościelny pokonał UKS Jedynkę III. W strefie medalowej 3 miejsce przypadło dla zespołu UKS Dwójki Nidzica którzy wygrali z UKS Jedynką II Nidzica. W wielkim finale UKS Jedynka Nidzica wygrała z debiutantem Janowem 2:0.

W grupie seniorów uzyskano wyniki
Gmina Nidzica – Powiat Nidzica 1:0
Old Boy – Nadleśnictwo Nidzica 2:0
Gmina Nidzica – Old Boy 1:3
Powiat Nidzica – Nadleśnictwo Nidzica 1:1
Powiat Nidzica – Old Boy 0:3
Gmina Nidzica – Nadleśnictwo Nidzica 1:0

Grupę seniorów wygrali piłkarze Old Boy 9 pkt. przed Gminą Nidzica 6 pkt. oraz Nadleśnictwem Nidzica i Powiatem Nidzica po 1 pkt.

Nagrody indywidualne w turnieju:
- Najlepszy bramkarz: Fydrych Piotr
- Król strzelców: Ziółkowski Jakub i Czyżak Kacper
- Najlepszy zawodnik: Pilarczyk Oscar
- Najmłodszy zawodnik: Piszewski Bartosz oraz Sawicki Adam

Wszystkim zespołom nagrody, statuetki, puchary, medale wręczyli: Wicestarosta Nidzicki Lech Brzozowski, Jacek Kosmala Burmistrz Nidzicy, Patrycja Kawałko Dyrektor MOSiR Nidzica, Krzysztof Powirski Prezes Stowarzyszenia ,,Old Boy’’.

Zespół Powiatu Nidzickiego wystapił w składzie:

1. Arkadiusz Burdyński

2. Piotr Iwanicki