W ostatnich dniach reprezentacje chłopców i dziewcząt z Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących brały udział w rozgrywkach Szkolnego Związku Sportowego w Halowej Piłce Nożnej Szkół Ponadpodstawowych.

Po zdobyciu awansu w zawodach szczebla rejonowego, obie reprezentacje rozegrały turnieje półfinałowe Mistrzostw Województwa. W piątek 23 marca drużyna dziewcząt reprezentowała nasz powiat w Giżycku, a w poniedziałek 26 marca drużyna chłopców grała w Mrągowie.

Duży sukces odniosły dziewczęta, które zajmując drugie miejsce, będą reprezentować Region w finale wojewódzkim, gdzie spotka się sześć najlepszych drużyn. Niestety awansu do finału nie zdobyła reprezentacja chłopców, która zajmując trzecie miejsce w Regionie III, nie uzyskała prawa gry w finale Mistrzostw Województwa SZS.